آموزش و کار با هوض مصنوعی


به عنوان مثال ، Frontline Education یک بستر هوشمند است که از آنالیز داده ها برای بهبود کارآیی استخدام و تطبیق فرد استخدام شده با نیاز سازمان استفاده می کند. اما وقتی سیستم بزرگتر می­شود، پیچیده­تر هم می­شود و طبعا به کدنویسی بیشتری نیاز است. مجازات هایی که در طول راه برای عامل مصنوعی اتفاق می افتد، اما با روش های ثابت و محرمانه، عوامل متوجه می شوند و به بهترین روش را (بر اساس ورودی خام) بکار می گیرند. در این مورد، اکثر قریب به اتفاق پاسخدهندگان مخالف بودند که هوش مصنوعی دست کم تا 20 سال آینده بتواند تقاضا برای نیروی انسانی در آزمایشگاه (مانند دستیاران تحقیق) را کاهش دهد. تنها راه برای بهره برداری از مزایای سال ها پشتکار و تلاش شما، دستیابی به شغل رویایی خود است. در راستای هر چه راحت تر و ساده تر کردن زندگی، انسان ها از پتانسیل هوش مصنوعی بهره برده و اتومبیل های خودران، سنسورهای هوشمند جهت گرفتن عکس های با کیفیت بالا و لوازم خانگی هوشمند را اختراع کرده اند.

از جمله پلتفرم هایی که از ماشین لرنینگ استفاده می کنند؛ می توان به آمازون، گوگل، مایکروسافت و IBM اشاره کنیم. قبل از این که کار سوالپرسیدن را آغاز کنید، میبایست با استفاده از جیمیل یا اکانت مایکروسافت ثبتنام کنید. اکنون، مدتی است که استفاده از هوش مصنوعی در کشاورزی آغاز شده است. یادگیری عمیق (Deep Learning) زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) است که در سالهای اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در شبیه سازی توانایی های انسان در ماشین داشته است. به نقل از enterprisersproject، ابزارهای هوش مصنوعی (AI) در تمام صنایع در حال پیشرفت هستند. با آزمون های تطبیقی، مربیان و معلمان هم اکنون می توانند بر پیشرفت دانش آموز نظارت کنند و مهارت هایشان را فراتر از نمرات کسب شده در مقالات آکادمیک خود بسنجند. هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بسته به اهدافشان، با هموار کردن مسیرهای شغلی برای جوانان امروزی، به آن ها فراتر از دانشگاه کمک خواهند کرد.

هدف دوره آموزش رایگان هوش مصنوعی و یادگیری ماشین چیست؟ هوش مصنوعی امروزه توی زندگی ماها خیلی خیلی تاثیرگذاره، از کوچکترین رفتارهای ما تا بزرگترین اونها، همه و همه متاثر از هوش مصنوعی هست. هوش مصنوعی میتونه خیلی خیلی زندگی رو برای ما راحت تر کنه! در این مطلب خواهیم دید که چگونه هوش مصنوعی دنیای آموزش را بهتر و بهینه تر می کند. توصیه میکنیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید. استفاده از هوش مصنوعی توی ابعاد مختلفی از زندگی ما وجود داره و تولید محتوا هم یکی از اون ابعاده که خیلی می تونه کار رو برای ما راحت کنه!

در نهایت تورینگ به کمک تیمش برای رمزگشایی این دستگاه ، ماشین bombe را ساختند که هر دو این ماشین ها را شاخه های هوش مصنوعی یا Artificial intelligence در نظر می گیرند. در حال حاضر دو ابزار جالب برای نوشتن متن با استفاده از هوش مصنوعی، چت جی پی تی و جاسپر ای در دسترس هستن. امروزه با وجود چت جی پی تی و ابزارهای مبتنی بر اون، مثل ابزار هوش مصنوعی آکادمی برتر، تولید محتوا کردن خیلی خیلی راحت شده، ولی هنوز هم اگر درخواست دقیقی رو به هوش مصنوعی ندید، جواب درست و حسابی هم نخواهید گرفت. امروزه کامپیوترها، قادر به یادگیری و حل کردن پیچیدهترین مسائل هستند.

طبق گزارشی از سیسکو ، متخصصان امنیت مدارس در حال صرف هزینه ی بیشتر بر روی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی هستند تا یاد بگیرند که به طور خودکار الگوهای غیر معمول را در محیط های مبتنی بر اینترنت اشیا با ترافیک وب رمزگذاری شده کشف کنند. این تصاویر بیشتر به صحنههایی از فیلمهای آخرالزمانی شبیه است، اما همهی اینها از بیمهایی است که شاید بسیار از متخصصان و غیر متخصصان داشته باشند. اما این دلیل نمیشه که از این ابزارهای فوق العاده استفاده نکنیم!

بلکه دانشآموزان از یک فضای باز و بدون محدودیت زمانی و مکانی برای دریافت کمک و یا اطلاع از وضعیت خود بهره میشوند. اکنون مردم فقط با یک کلیک بر روی تلفن و لپ تاپ خود می توانند به محتواهای آموزشی WikiHola دسترسی پیدا کنند. دنیای آموزش یک مسابقه دوی سرعت است و والدین و مربیان قصد دارند زندگی دانش آموزی را برای کودکان حتی از قبل از ۵ سالگی شروع کنند. همه آنچه که آن ها بدان نیاز دارند یک رایانه و یک ارتباط اینترنتی مستقیم است و بعد از آن، آن ها می توانند از کلاس مجازی خود لذت ببرند.

با اینکه شرکتهای زیادی در تلاشند تا خودروهایی بسازند که نیازی به رانندگی انسانها نداشته باشد، این حوزه بیشتر با نام شرکت تسلا و خودروهای آن گره خورده است. اگر شما هم کنجکاو هستید که بدانید چگونه میشود از ChatGPT استفاده کرد، باید بگوییم که نیازی به نصب هیچ برنامهای نیست. به عبارتی دیگر آموزش ماشین لرنینگ به شما این امکان را می دهد روش های تحقیقاتی خاصی را که یادگیرنده هستند؛ بسازید و این یعنی ایجاد روش هایی که داده را برای بهبود عملکرد در بخش خاصی به کار بگیرد.

آموزش کار با هوش مصنوعی

با هوش مصنوعی، ماشینها میتوانند به طور مؤثر کار کنند و حجم وسیعی از دادهها را در یک چشم به هم زدن تجزیه و تحلیل کنند و مشکلات را از طریق یادگیری بانظارت، بینظارت یا نیمهنظارت حل کنند. چندین برند در ارتباط با خدمات نوشتن مقاله کامل به صورت آنلاین نیز وجود دارد که با استفاده از یادگیری ماشین، راه حل های سفارشی و شخصی سازی شده ای را ارائه می دهند که مهارت های ادبی دانش آموزان را منعکس می کنند. با افزایش کاربرد فناوری هوش افزوده ( Augmented Intelligence )، دانشجویان می توانند مطالب درسی مورد مطالعه خود در اینترنت را به صورت غالباً رایگان و یا با حداقل هزینه پیدا کنند. به عنوان مثال، Coursera جلسات مشاوره رایگان به دانشجویان ارائه می دهد و براساس داده های جمع آوری شده، دوره های کامل اخذ مدرک دیپلم برای گذراندن دوره های دانشگاه را طراحی می کند.

توصیه میکنیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

با توجه به اینکه هوش مصنوعی در مدارس و دانشگاه ها به یک هنجار تبدیل شده است، تعداد بیشتری از بچه ها فرصتی برای یادگیری در یک محیط پشتیبانی شده توسط واقعیت افزوده و مجازی دارند. علاوه بر این ، واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده شامل ویژگی هایی چون تشخیص صدا و حالت و ارائه مفاهیم تصویری برای دانش آموزان دارای مهارت متفاوت با نیازهای ویژه است. از آنجا که در عصر تکنولوژی همه چیز در ارتباط با ماشین آلات است، تنها ارتباط تنگاتنگ با ابزارها و فناوری های مرتبط با واقعیت مجازی به آن ها کمک می کند تا در این دنیای پر سرعت در رقابت باقی بمانند. این تأثیرات از پایین ترین سطح آموزش گرفته تا مدارس بالاتر موسسات یادگیری را در بر خواهد گرفت.