اتاق فرارهای ترسناک مجموعه تاج اسکیپ روم تهران ماگرتا | allescape


معمولا طراحان اتاق فرار همه چیزو توی دسترس شما قرار میدن و شما احتیاجی نیست که برای پیدا کردن سر نخی بر روی کمد یا میزها برید. به توانایی های مورد نیاز برای سناریوها و ویژگی های آنها دقت کنید؛ برخی به کار تیمی بیشتر احتیاج دارند و برخی هوش گرون ترین اتاق فرار زیادی می طلبند. البته بازی هایی هم هستند که نیاز به فعالیت بدنی دارند یا دلهره بسیاری را برای تان ایجاد می کنند. به‌تمامی نشانه‌ها و المان‌هایی که در مسیر شما قرار می‌گیرد دقت کنید و فراموش نکنید که شما در یک بازی هستید پس نویسنده‌های بازی همیشه یک سرنخ در مسیر شما قرار می‌دهند تا به کمک آن بتوانید معما را حل کنید.

اتاق فرارهای ترسناک مجموعه تاج اسکیپ روم تهران ماگرتا | allescape

اگر شما هم جزو کسانی هستید که تجربه شرکت در اسکیپ روم‌ها را داشته‌اید، خوش‌حال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بهترین اتاق‌ فراری را که تجربه کرد‌ه‌اید معرفی کنید. حال که متوجه شدیم اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست، بهتر است ببینیم اصلا از کجا تبدیل به یک تفریح هیجان انگیز شده. نخستین اسیکپ روم‌‌ها در سال 2003 و در شهر ایندیاناپولیس آمریکا ایجاد شدند. در آن بازی‌ها عده‌ای در یک اتاق زندانی می‌شدند و با حل کردن معماهای مختلف، می‌توانستند از اتاق خارج شوند.

به ساختگی بودن اتفاقات اتاق فرار فکر کنید

به دلیل افزایش هیجان و جذابیت تجربه بازی اسکیپ گیم در دنیای واقعی و تلاش برای پیدا کردن سرنخ ها و موفقیت در فرار، اتاق فرار با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. بنیان گذار اتاق فرار فردی 30 ساله به نام تاکائو کاتو بود که در کیوتو ژاپن زندگی می کرد. این اتاق فرار در مشهد، بلوار هاشمیه، خیابان هاشمیه ۵۱، نبش شهید عبدالی در پلاک ۹۶ قرار دارد و شماره تماس جهت رزرو آن ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ و ۰۹۰۵۲۱۹۶۲۳۱ است. مدت زمان بازی ۷۵ دقیقه بوده و درجه سختی آن ۸.۵ از ۱۰ می باشد.

اسکیپ باکس

زمانی که وارد اتاق موردنظر شدید باید تمام اجزای تیم پخش شوید و به‌خوبی تمامی اتاق را بررسی و کاوش کنید تا اطلاعاتی که مخفی شده‌اند را پیدا کنید و برای حل معماها از اطلاعات کسب شده استفاده کنید. اتاق فرار دارای قسمت‌ها و یا المان‌هایی است که بهتر است قبل از اینکه بازی را شروع کنید از آن‌ها اطلاع داشته باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق‌های فرار تا پایان این مقاله با ما همراه باشد. انتخاب یک بازی سخت، برای شروع آشنایی با اتاق فرار می تواند تجربه بدی برای شما به همراه داشته باشد. به نظر میرسد که اکنون شما آماده انتخاب یکی از اتاق‌ها از میان گزینه‌های گسترده اتاق‌های فرار ترسناک هستید.

  • یکی از سناریو های این اتاق فرار مشهد جانباز، نجات فرمانده است.
  • شاید جالب باشد بدانید اولین بار در سال ۲۰۰۷ یک جوان ۳۵ ساله به نام تاکاکو بازی مهیج اتاق فرار را ایجاد کرد.
  • هر اتاق داستان منحصر به خود را دارد و پشت هر داستان اسراری نهفته است که شما باید آن را کشف کنید، پس اگر شما اهل هیجان و معما هستید جای خوبی را برای اوقات فراغت خود انتخاب کرده‌اید.
  • به همین دلیل در ابتدای بازی کاملا وقت را هدر می‌دهند و هرچه به انتهای زمان نزدیک می‌شوند، متوجه خواهند شد که زمانی برای آنها باقی نمانده.
آن چیزی که باعث هیجان انگیز شدن این بازی می شود، خصوصیات، سبک و شرایط انجام بازی است. نمایشگر تایمر در اتاق فرار به شکل معکوس عدد ها را یکی پس از دیگری نمایش می دهد. این موضوع به شما یاداوری می کند که زمانی محدودی در اختیار دارید. از طرف دیگر فضای رازآلود و غالبا ترسناک اسکپ روم ها باعث هیجان انگیز شدن فضا می شود.