اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape


اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape

برای رزرو اتاق فرار در صورتی که نام بازی اتاق فرار و یا نام مجموعه را می‌دانید براحتی می‌توانید از طریق خود مجموعه رزرو خود را نهایی کنید. در مجله اتاق فرار شما می‌توانید در صفحه بازی مربوطه از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ و همچنین در صورتی که مجموعه اتاق فرار سیستم رزرو داشته باشد از طریق سایت مجموعه بازی مورد نظر خود را رزرو کنید. در صورتی که مجموعه اتاق فرار دارای سیستم رزرو انلاین اتاق فرار نباشد میتوانید از طریق سیستم رزرو اتاق فرار اسکیپ مگ به صورت انلاین بازی خود را رزرو کنید. اتاق فرار دارای متغیرهای مختلفی است که کیفیت تجربه بازی به آن‌ها وابسته است. از مجموعه اتاق فرار اجرا کننده و محل اجرا گرفته تا مدت زمان بازی و سناریو هریک می‌توانند در کیفیت تجربه شما دخیل باشند.

به همین دلیل اگر از تاریکی محض هراس دارید، در این نوع اتاق فرار شرکت نکنید. هیجان انگیز، ترسناک، معمایی، جنایی، کاراگاهی و فانتزی، این‌ها ژانر‌هایی هستند که سناریو‌ها در آن نوشته می‌شوند. به همین دلیل بهتر است پیش از بازی ژانر مورد علاقه خود را پیدا کنید.

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای شمال ایران +مازندران /گیلان +آدرس و راه ارتباطی

اتاق فرار رومیست یکی از بهترین اتاق فرار در شرق تهران است، به همین دلیل در لیست معرفی بهترین اتاق فرارهای شرق تهرانقرار گرفته است. شما می‌توانید تجربه‌ای متفاوت و خاص را در این فضا به دست آورید و از نتیجه آن بسیار لذت ببرید. یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران که چند وقتی است از فعالیت آن کم شده است، مجموعه اتاق فرار اسکیپ رود است. این مجموعه دارای ۴ اتاق کینه، بازگشت آنابل، ماماچه و تا سپیده دم است.

در این اتاق فرار خبری از تم و دکوراسیون‌های خاصی نیست و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد، اما معماهای بسیار متفاوت و طراحی سایت اسکیپ روم دشواری دارد. اولین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی در شهر سیلیکون ولی اتاق فرار توسط این دانشجوی ژاپنی طراحی و عملی شد. معمولا اتاق فرارهای ترسناک، طرفداران بیشتری دارد و به همین خاطر، فهرستی از این موارد را در این مطلب برای شما آماده کردیم.

  • تجربه یک اتاق فرار ترسناک با دکور خاص و طراحی متفاوت را در اتاق فرار اسم من سیدنی است تجربه کنید.
  • چالشی که باید در آن با زامبی‌های خون‌خوار بجنگید و زنده بمانید.
  • در کشور ما هم اولین اتاق فرار در سال 95 توسط تیم اسکیپ روم در شهر تهران طراحی و به اجرا گذاشته شد.
  • حتی گاهی ممکن است در حین روند بازی مشکلی برای طراحی صحنه به وجود بیاید.
  • پازل پارتی در واقع بازی طراحی شده مخصوص شما است و برای سفارش آن باید حداقل از چند هفته قبل اقدام کنید.

مجموعه سرگرمی و اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر، اولین مجموعه‌ای بود که اتاق فرار را وارد ایران کرد. در سال ۹۵، اولین اتاق فرار ایران یعنی نجات شهر توسط این مجموعه، در عمارت دبیرالملک در منطقه بهارستان طراحی و افتتاح شد. حالا مجموعه escaperoom.ir در ۴ شهر کشور یعنی تهران، کرج، اصفهان و اهواز دارای شعبه فعال است و در حدود ۳۵ بازی در سطح این شهرها دارد. اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگما است و از نظر خیلی از کاربران، یکی از ترسناکترین اتاق فرارهای ایران هم محسوب می‌شود. دکور قابل قبول در کنار بازیگری که این اتاق فرار دارد، آن را به یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران تبدیل کرده است.

مجموعه مایندر اسکیپ