اما منظور از قیمت مناسب چیست؟


اطمینان حاصل کنید که کباب پز در جای ثابت و صاف قرار گرفته باشد. این کباب پز 30 سیخ با داشتن رویه چدنی مانع از خراب شدن و فرسوده شدن دستگاه طی مدت زمان خرید باربیکیو طولانی می گردد. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با مهم ترین ویژگی هایی که ضامن کیفیت می باشد آشنا کنیم. میران فاصله شیر گاز تا کباب پز به طول ۵ متر را از لوله مسی و اگر بیشتر از این مقدار لازم بود از لوله های فولادی ویژه گاز شهری استفاده شود. اما اگر تمایل به خرید باربیکیو گازی داشته باشید و امکان استفاده از کباب پز ذغالی برای شما وجود نداشته باشد .

اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای استفاده از این کباب پز رومیزی حتما به یک میز یا یک صفحه با ارتفاع حداقل یک متر نیاز خواهید داشت . دیگری که باید به هنگام خرید کباب پز به آن توجه داشته باشید نوع کاربرد شما خواهد بود . خرید کباب پز گازی ایستاده یا خرید کباب پز گازی دست دوم گزینه های کاملا متفاوت می باشند که هر کدام از آنها با توجه به شرایط خاصی می تواند خرید مناسبی باشد . به همین دلیل سعی میکنیم بهترین نوع کباب پز گازی را برای شرایط و کاربردهای مختلف به شما معرفی کنیم .

این کباب پز مجهز به سیستم سوخت رسانی استاندارد،توان پخت بالا و سینی زیر می باشد. کباب پز گازی استیل آتش مهر 60 سانتی سری ونوس میتواند گزینه ایدهآل شما باشد. کباب پزهای کوچک معمولا دارای چند عدد شیر گاز استاندارد و مقاوم در برابر ۵ بار فشار هستند و حرارت مورد نیاز را برای پخت کباب فراهم میکنند (کباب پز ۶۰ سانتی متری با ۱ شیر گاز و کباب پز ۸۰ سانتی متری با ۲ شیر گاز). قیمت کباب پز ذغالی نسبت به گازی پایینتر است.زمانی که بودجه شما مشخص شود می توانید جستجوی هدفمند تری داشته باشید . اما بسیاری از افراد این امکان را ندارند و دارای بودجه محدودی برای خرید وسایل و تجهیزات مختلف هستند . به همین دلیل است که باید قبل از انجام هر کاری ابتدا بودجه خود را مشخص نمایید . در این قسمت از بحث به ذکر نکاتی می پردازیم که در زمان استفاده از کباب پز پارسیان باید آن ها را رعایت کنید تا بتوانید بهره بیشتری از باربیکیوی خود داشته باشید.

کباب پز گازی اما یکی از مشکلاتی که مانع از خرید چنین محصولاتی میشود قیمت بالای آن ها می باشد . با تعویض پستونک آن ها می توانید آن را به نوع کپسولی تبدیل کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. باربیکیو برند صبا، مدل رعنا، یک کباب بسیار کوچک روگازی است که میتوانید از آن روی گاز و پکنیک استفاده کنید. بهتر است از انواعی خریداری کنید که کیفیت بالاتری داشته باشد و در مدت زمان کوتاهی دچار زنگ زدگی و خرابی نشود. در قسمت قیمت باربیکیو گازی به دلیل استفاده از نازل و شعله پخش کن و اهرم های متنوع ، دارای قیمت بالاتری نسبت به باربیکیو ذغالی می باشد .

کباب پز گازی تمام استیل هفت شعله، با داشتن روکش چدنی روی شعلهها، و سینی که درون آن آب میریزید، از ایجاد دود و بوی حاصل از پخت انوع کباب و جوجه جلوگیری میکند. اگر بخواهیم به صورت اجمالی بررسی کنیم کباب پز گازی ایستاده در مقایسه با کباب پز گازی رومیزی قیمت بالاتری خواهد داشت . این مدل از کباب پز ضیافت، قابلیت نصب روی دیوار نیز دارد. البته خرید کباب پز دست دوم نیز از جمله گزینههای میباشد که میتوانید آن را بررسی کنید . در این شرایط می توانید از بین کباب پز های گازی مختلف یک گزینه اقتصادی برای خود انتخاب کنید .

مگر آنکه خرید باربیکیو گازی و ذغالی را انجام دهید تا هر زمان که به گاز دسترسی نداشتید بتوانید از ذغال برای روشن کردن آن استفاده کنید. به دلیل اینکه بعد از خرید هیچ امکانی برای مرجوع کردن محصول وجود نخواهد داشت . همانطور که در رابطه با بهترین مارک کباب پز نیز توضیح دادیم در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مهم نیست برند کباب پز چی باشد مهم این است که در مرحله اول از استاندارد کافی برخوردار باشد و در مراحل بعدی این که کیفیت و امکانات کافی برای درست کردن یک کباب خوب را داشته باشد .

این مدل از کباب پز ضیافت، قابلیت نصب روی دیوار نیز دارد.

اما زمانی که شما میخواهید کباب پز خود را در محیطی مانند ویلا و یا باغ قرار دهید . در اینجا شما را با محبوب ترین انواع کباب پز های گازی آشنا خواهیم کرد . شاید باربیکیو مدل 70 زغالی گازی برند مشخصی نداشته باشد و نتوان آن را جزو بهترین مارک کباب پز نام برد اما کارایی و کیفیت بسیار بالایی دارد . در این شرایط است که استفاده از باربیکیو ذغالی گزینهی مناسبتری به نظر می رسد .

این ارتفاع به این دلیل است که شما تسلط کافی بر روی کباب پز داشته باشید . حال اگر شما فردی باشید که کیفیت ساخت، اشتعالی قدرتمند و یکنواخت و امکان استفاده از تجهیزات جانبی مانند صفحه گریل، توری سوخت ذغال، هود و پایه نیز مدنظرتان باشد انتخاب درست تبدیل به عاملی حیاتی می گردد. طبیعی است که هر چقدر ابعاد و همچنین وزن کباب پز پایین تر باشد ، طبیعتاً قیمت این محصول نیز کاهش پیدا خواهد کرد . مدلی که اکنون میخواهیم بررسی کنیم کباب پز دادلیسان مدل 2021 می باشد . در واقع کباب پز گازی سریعترین روش برای تهیه انواع کباب میباشد . شاید استفاده از این کباب پز ذغالی گزینه مناسب تری باشد . هستید، نمونه های تابشی بهترین و مناسب ترین گزینه ممکن برای شما هستند. گزینه خوبی برای بالکن نیز محسوب می شود.

کباب پز ارزان

در باربیکیو گازی فقط کافیست اهرم را بچرخانید و گاز را روشن کنید ، به همین سادگی گریل آماده استفاده می باشد . جنس و کیفیت کباب پز: جنس باربیکیو می تواند طول عمر آن را تحت تاثیر قرار بدهد. کباب پز هایی که با ذغال کار میکنند ، بوی دود و طعمی طبیعی را به کباب میدهد در حالی که در کباب پز های گازی و برقی خبری از بوی دود اتش نیست. کباب پز ها و منقل ها نوع های مختلفی دارند که قبل از خرید باید با آن های آشنا باشید که شامل منقل ذغالی ، منقل برقی و گازی می شود که هر کدام بسته به نوع شان ویژگی های متفاوتی دارند و برای مکان های متفاوتی قابل استفاده هستند که در ادامه به برسی انواع کباب پز ها می رویم.