نمایندگی دستگاه تولید دستمال کاغذی ماشین سازی اسعدی | ایران دستمال کاغذی


از زمان اختراع دستمال کاغذی ، کلینکس اولین مارک دستمال کاغذی بود که وارد ایران شد و جای خود را در زندگی مردم باز کرد. و جالب ایت بدانید که در ایران نیز برای نگهداری از دستمال کاغذی جعبه های گران قیمت دست ساز و یا روکش های دست باف ساخته می شود. امروزه اين محصول به يكي از ضروريات زندگي مردم تبديل گشته به‌طوري كه تقريباً نمي‌توان منزلي را يافت كه در آن از انواع دستمال كاغذي استفاده نگردد. به‌علاوه در اكثر اماكن عمومي، اداره‌جات، اغذيه فروشي‌ها و رستوران‌ها نيز به‌طور گسترده از انواع دستمال كاغذي استفاده مي‌شود‌. دستمال كاغذي توليد شده در اين واحد به‌عنوان يك كالاي نهايي براي مصارف بهداشتي و مختلف و خشك كردن دست و صورت كاربرد دارد. بنا براین ارائه این طرح توجیهی برای اجرای هر چه بهتر طرح بایا و لازم می باشد.

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی برای دریافت مجوز

نمایندگی دستگاه تولید دستمال کاغذی ماشین سازی اسعدی | ایران دستمال کاغذی به طور کلی، دستمال کاغذی، یک دستمال نرم و مرطوب است که اغلب برای استفاده روی صورت مناسب است. این دستمال ها جایگزین یک بار مصرف برای دستمال های پارچه ای هستند. دستمال‌ ها یک بار مصرف که معمولاً به آن دستمال کاغذی گفته می ‌شود، معمولاً در جعبه فروخته می ‌شوند و برای تسهیل حذف مخاط از بینی، تمیز کردن سطوح و موارد دیگر استفاده می ‌شوند. در مرحله بعد روی ریل های بزرگ سوار می شوند و روی ماشین های مبدل نصب می شوند.

خط تولید انواع دستمال کاغذی هیمورا

حتماً متوجه شده‌اید که وقتی یک دستمال کاغذی را از جعبه خارج می‌کنید، به صورت اتوماتیک دستمال بعدی خارج می‌شود. این دستگاه دستمال کاغذی‌های برش داده شده را به صورت دنباله‌دار روی هم دستگاه تولید دستمال کاغذی خانگی قرار می‌دهد. این دستگاه بسته به تمایل تولیدکننده قادر است دستمال‌ها را به صورت ساده یا برجسته تولید کند.

  • وب سایت پرشین پلن بهترین طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی را برای شما تدوین می‌نماید.
  • اگر این دستمال کاغذی را مقابل نور قرار دهید پراکندگی الیاف آن را به صورت پراکنده مشاهده می کنید.
  • در مرحله بعدی خمیر به دست آمده روی سیلندرهایی قرار می گیرند و پرس می شوند.
  • توصیه مهم تولید کنندگان به سایر سرمایه گذاران این است که پول خود را در تولید محصولات و کالا های پر مصرف که محدود به زمان خاصی نیست سرمایه گذاری کنند تا سود بیش تری به دست آورند.
  • دستگاه تولید سفره یکبار مصرف خانگی و صنعتی.تمام cnc .قیمت مناسب.تحویل فوری .موتور گیربکسی.وزن دقیق.با بوبین نگهدارنده لوله های کاغذی.

همچنین بهتر است طرح و جنس بسته بندی نیز خوب باشد و استحکام لازم را داشته باشد تا در زمان کشیدن دستمال به بیرون مشکل برای جعبه و ظاهر آن پیش نیاید. در مرحله ی بعدی مجدد خمیر کاغذ شسته شده با آب ترکیب می شود، مخلوط بدست آمده دارای 99.5 درصد آب و 0.5 درصد فیبر است. این مخلوط با عبور از صفحات مشبک، چلانده و آبکش شده و صفحات ماتی را تولید می کند. صفحات مات به داخل سیلندرهایی منتقل شده، در آنجا فشرده و خشک می شوند. این صفحات مات خشک شده با رطوبت 5 درصد، توسط تیغ های فلزی کریپ می گردندد؛ یعنی نرم و اندکی پرچین و انعطاف پذیر می شوند. در نتیجه قدرت و ضخامت صفحات کاهش یافته و متلاشی گشته، سپس بر روی ریل های بزرگی پیچید ه شده و روی ماشین های مبدل بارگذاری می گردند.

برای سودآوری از تولید دستمال کاغذی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

هنوز هم افرادی هستند که دستمال کاغذی را با این نام می شناسند. دستمال کاغذی یکی از لوازم بهداشتی است که در تمام مکان ها و زمان ها ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید. دستمال کاغذی یکی از پرمصرف ترین کالاهای بهداشتی در جهان محسوب می شود. به عنوان مثال، تولید دستمال کاغذی رولی، بر خلاف دستمال‌ کاغذی های مقرون به صرفه، هر کدام ویژگی‌ های خاص خود را دارند. سلام وقتتون بخیر؛ دوست عزیز آخرین آپدیت دوره مذکور تقریبا اوایل سال 1399 انجام شده است. در داخل دوره زمان دقیق تدوین دوره ذکر شده و هزینه ها بر اساس نرخ دلار آن زمان در نظر گرفته شده است و شما اکنون با توجه به نرخ تورم و همچنین افزایش قیمت دلار بایستی هزینه ها را افزایش دهید و میزان سرمایه اولیه را برآورد نمایید.