کناف چیست؟ مزایا و معایب آن + انواع کناف ایرانیجو : ایران را بشناسیم | panelgachikanaf


این امر سبب می شود که سقف کناف کاری از حالت ساده و یکدست خارج شده و زیبایی آن دوچندان گردد. برای فضاهای بزرگتر همچون سالن پذیرایی، می توان کناف را در کل سقف اجرا نموده و با نورپردازی صحیح و مناسب زیبایی خیره کننده ای به آن بخشید. یکی از چالش های اساسی دکوراسیون منزل ، طراحی سقف پذیرایی است.

  • برای اینکه بتونین کنترل حداقلی روی خروجی کار داشته باشین، لازمه حداقل با الفبای سقف کاذب کناف آشنا بشین.
  • کناف سقف اشپزخانه جزئی جدایی ناپذیر از فضای آشپزخانه های اپن است.
  • ساختار کناف سقف از نظر معماری بسیار منعطف است و قابلیت اجرای انواع طرح کناف پیچیده با قوس و انحنای زیاد را دارا میباشد.
  • همچنین سازه های کناف با ضخامت ۵.۶ میلیمتر در طول ۳ و ۴ متر تولید می شوند.
  • مدل ها و طرح های متنوع در آن قابل اجرا است همچنین می توان شکل های منحنی در آن اجرا کرد که این قابلیت در دیگر روش ها نیست.

پیش از انجام هر کاری یک پارچه و یا پلاستیک را زیر آن قسمتی که ترک برداشته قرار دهید، چون امکان دارد که آن محل کثیف شود. در مرحله ی بعد با چاقو کادری در قسمتی که ترک خورده است ایجاد کنید. بعد از آن از یک لایه ورق مش را به قسمتی که ترک خورده بچسبانید. این ورق به آسانی به سقف می‌چسبد فقط توجه داشته باشید که باید از یک لایه ورق استفاده کنید. توجه داشته باشید که ورق مش به طور کامل و به خوبی تمام ناحیه ترک خورده را پوشانده باشد.

فقط کافیست هر چند وقت یکبار با یک دستمال خشک سقف را تمیز نمایید. برای این کار از یک دستمال مرطوب برای تمیز کردن کمک بگیرید و سپس آن را خشک نمایید. که در مدل متحرک امکان جابه‌جایی صفحات کناف و دسترسی به پشت آن‌ها (به خصوص اگر تاسیسات در پشت آن‌ها وجود داشته باشد) وجود دارد. کناف ثابت را نیز می‌توان به صورت کناف ساده و کناف طرح دار اجرا کرد. صفحات کناف وزن بسیار کمی دارند و به همین دلیل در صورت اجرای سقف کاذب کناف بار زیادی به ساختمان تحمیل نمی‌شود. گچ صفحات کناف مقاوم در برابر رطوبت، با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشیده شده است.

قیمت دقیق سقف کاذب را از متخصص بگیر

کناف چیست؟ مزایا و معایب آن + انواع کناف ایرانیجو : ایران را بشناسیم | panelgachikanaf کناف نام یک برند خانوادگی آلمانی بوده و این شرکت جهت گسترش فعالیت‌های خود وارد کشور ایران شد. با توجه به اهمیت طراحی و دکوراسیون داخلی، استفاده از کناف با استقبال بی‌نظیری مواجه شده و امروزه طراحان داخلی از سقف کناف در پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب منزل بهره خواهند www.panelgachikanaf.com برد. کناف صفحات روکش دار گچی هستند که از آنها برای کناف کاری سقف و دیوار استفاده می گردد. در واقع کناف به گچ­برگ هایی گفته می شود که توسط شرکت کناف تولید می شوند. پنل های پیش ساخته کناف در انواع ساده، ضد رطوبت، ضد حرارت و ضد رطوبت و حرارت در بازار عرضه شده و در اجرای سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند. روش اجرای کناف بستگی به عوامل و لوازم مورد نیازی دارد که می تواند پروژه را به نقطه پایان برساند.

اجرای کناف نیاز به تیم‌های حرفه ای تر داره

یکی از پر کاربرد ترین قسمت های هر منزل که امروزه در طراحی و دکوراسیون توجه ویژه ای به آن می شود. از سقف کناف در آشپزخانه می باشد که به نوعی در نقطه دید مهمانان قرار دارد و به نوعی می توان گفت که دیگر اعضاء خانواده بیشترین زمان خود را در آشپزخانه سپری می کنند. همانطور که می دانید از زیباترین و اصلی ترین فاکتورهای هر منزل در طراحی و دکوراسیون سقف آن می باشد که برای زیبا کردن آن می توانید از روش های جدید که همان استفاده از کناف می باشد روی آورید. سقف کناف در دنیای امروز ساختمان سازی، کناف یکی از مهم ترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی می باشد. کناف که برای دیواره ساختمان از آنها استفاده می شود در حقیقت نقش جدا کننده دیوار و سقف را دارند که به شکل سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سقف جزء شیوه های نسبتا جدید در طراحی و دکوراسیون ایرانی می باشد که روزانه به تعداد علاقه مندان آن افزوده می شود.

از کناف سقف در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟