10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️ + آدرس【سال1402】 | تکس مپ


10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️ + آدرس【سال1402】 | تکس مپ

رای صادر شده از طرف هیئت حل اختلاف بر اساس نظر اکثریت آرا میباشد که کاملا قطعی و لازم الاجرا خواهد بود البته نظراقلیت در متن نامه هیئت حل اختلاف درج می شود. دستمزد و حق الزحمه مسئولین اداره برای تشکیل جلسات مالی بر عهده سازمان امور مالیاتی می باشد. پیش بینی هایی که برای اخذ مالیات مستقیم و غیرمستقیم شده است؛ مطابق آخرین قوانین و احکام مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده می باشد. در صورتی که اعتراض مالیاتی مورد تایید نباشد؛ باید اسناد و مدارک لازم حتماً به تایید رئیس اداره امور مالیاتی برسد.در صورتی که باز هم مشکلی وجود داشت نهایت عدم پیگیری پرونده به هیات حل اختلاف مالیاتی واگذار می شود. مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی بسیار مورد توجه سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است. 20 گروه شغلی در ایران می باشد.باید فعالیتهای مالی خود را در دفاتر درآمد هزینه ثبت کردند؛ پس از پایان سال مالی صورت درآمد خود را استخراج و به اظهارنامه مالیاتی به اداره مالیات تقدیم کنند.

سهم اشخاص حقوقی در پرداخت مالیات ها ۶۴.۳ درصد می باشد و سهم مالیات بر ارزش افزوده نیز چیزی بالغ بر ۴۵.۸۲ درصد برآورد شده است. در حال حاضر جناب آقای شهرام عدالتی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاون برنامه ریزی و توسعه می باشد که این مشخصات را طبق آخرین آمار ارائه داده‌اند. حال با این شرایط و اوضاعی که متاسفانه با عدم ثبات اقتصادی و روبرو هستیم و این عاملی است که به اقتصاد کشور آسیب وارد می کند پرداخت های مالیاتی با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده است و ارقام بسیاری از مشکلات را به وجود بیاورد. در همین راستا بهتر است تا از بهترین وکلای خوب مالیاتی در حوزه تخصصی خود بهره ببرید. چرا که علاوه بر اینکه فرصت های بیشتری در حوزه های تخصصی کار خود ایجاد میکنید ؛پرداخت های مالیاتی به موقع و قانونی را خواهید داشت و می‌توانیم متعاقباً از تجربه های مالیاتی نیز بهره مند شویم. همچنین، اگر شما در تهران زندگی می‌کنید و به دنبال بهترین وکیل مالیات تهران هستید، با ما تماس بگیرید.

  • برای این کار غالبا دو نوع برگه اعتراض وجود دارد که یکی شامل برگه ارزیابی و دیگری شامل ابلاغیه رای هیئت حل اختلاف مالیاتی است.
  • وکلا با کسب دانش لازم در زمینه قوانین مالیاتی، می توانند به شما در به حداقل رساندن مسائل مالیاتی کمک کنند و دفاع شما را در دادگاه به عهده بگیرند.
  • در حال حاضر برای ثبت اظهارنامه های مالیاتی مانند گذشته نیازی به روند امور اداری نیست و خیلی راحت تر شده که می توانید شما میتوانید برای ثبت اظهارنامه های مالیاتی از طریق سایت tax.gov.ir اقدام به ثبت نام در این سامانه کنید.
  • نظارت بر قراردادهای منعقده و نحوه پرداخت و دریافت وجوه برای ارائه راه حل در زمینه معافیت مالیاتی از دیگر وظایف وکیل مالیاتی است.
  • وکیل های مالیاتی می تواند در این زمینه کمک شایانی داشته باشند تا از پرداخت مالیات های سنگین به دلیل نا آگاهی شما پرهیز شود.

پس از این مرحله وکیل مالیاتی می تواند با مراجعه به هیات موضوع ماده ۲۵۱ مکرر ق.م.م و تنظیم لوایح دفاعیه مستدل و منطبق بر قانون و با استناد به قوانین موضوعه مالیاتی و ارائه مدارک و مستندات واقعی و دفاتر قانونی درخواست بازنگری و رسیدگی مجدد نماید. اگر در این مرحله نیز توفیقی حاصل نگردد به عنوان آخرین مرحله و اخرین حق دفاع، هر مودی حق اعتراض و مراجعه به دیوان عدالت اداری به عنوان عالی ترین مقام رسیدگی کننده به دعاوی عمومی و اداری را خواهد داشت. مراجعه به دیوان عدالت اداری به موجب تنظیم دادخواست و رعایت تشریفات آیین دادرسی دیوان عدالت اداری می باشد. در این مرحله حضور وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه دعاوی مالیاتی می تواند حافظ حقوق موکل بوده و از تضییع حقوق آن جلوگیری نماید. چرا که به میزان قابل توجهی منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه افراد خواهد شد.

مالیات غیر مستقیم برخلاف مالیات‌های مستقیم پرداخت کننده مالیات یک شخص خاص نیست و خود مالیات غیر مستقیم انواعی دارد. مهم‌ترین نوع آن مالیات بر ارث است که دولت از دارایی شخص متوفی مالیات را کسر می‌کند. با توجه به مهم بودن خدمات وکیل مالیات در شهر شیراز، همیشه بهتر است با یک وکیل مالیات مجرب و قابل اعتماد همراه باشید تا به راحتی بتوانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. فعالانه کسب و کارهایی که موظفند تمامی فعالیت های شغلی و درآمدی خودشان را در دفاتر روزنامه و دفتر کل به ثبت برسانند. کارشناسان خارجی که جهت کمک های بلاعوض فنی اقتصادی علمی و فرهنگی دولت های خارجی یا موسسات بین المللی به ایران اجاع داده می‌شوند و حقوق خود را از دولت خود را موسسات بین المللی اخذ میکنند.

وکیل مالیاتی کیست؟

بنابراین با تحقیقات درست و اصولی از افراد قابل اعتماد و مکان های معتبر، می توان به سرعت این وکلا را شناخت و به آن ها اعتماد کرد. بله هر چیزی که تولید شود، سبب ایجاد ارزش افزوده شده و شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی برای رسیدگی به حساب های خود نیاز به وکلای مالیاتی ارزش‌افزوده دارند. طرح درخواست بخشودگی مالیاتی؛ در مواردی که شرایط معافیت مالیاتی وجود داشته باشد، وکیل یامشاور مالیاتمی تواند درخواست بخشودگی را برای ارائه به سازمان امور مالیاتی کشور تنظیم نماید. در صورتی که اعمال تخفیفات مربوط به بخشودگی منوط به پرداخت تمام یا بخشی از مالیات باشد، در ضمن طرح درخواست بخشودگی مالیاتی می بایست مبالغ مذکور نیز پرداخت شود. اظهارنامه مالیاتی سندی رسمی است که توسط مودی مالیاتی یا وکیل او تنظیم شده و به سازمان امور مالیاتی کشور تقدیم می گردد.

ترفندهای مالیاتی که وکیل مالیات می تواند به کار ببرد چیست؟